پنج شنبه بیست و هشتم بهمن 1389

نقل از پایگاه اطلاع رسانی وصال 

حجت الاسلام شاه حسینی : شهید بهشتی لیبرالیسم را در ایران ريشه كن كرد.

سرويس اجتماعی : معاون ارتباطات دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه گفت:

دکتر بهشتی خطرناکترین آفت انقلاب اسلامی، لیبرالیسم را در کشور از بین برد.

 به گزارش خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام سیدعلی اکبرشاه حسینی، معاون ارتباطات دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه در پاسخ به این سئوال که شخصیت و ابعاد سیاسی و اجتماعی شهید بهشتی چگونه بود، اظهار داشت: شهید بهشتی از جمله چهره های درخشان فکری و سیاسی بود که انقلاب اسلامی ایران به تاریخ اسلام هدیه کرد.

وی افزود: دکتر بهشتی از جمله چهره های قوی و تاثیرگذار و منطقی بود که کمتر عنصری از دشمنان انقلاب اسلامی در مناظره های سیاسی و عقیدتی توان مقابله با وی را داشتند.

حجت الاسلام شاه حسینی با بیان اینکه شهید بهشتی نقش مهمی در تاسیس مجلس خبرگان و حفظ اصالت آن داشت، اظهار داشت: شهید بهشتی معتقد بودند که ملت ایران باید به کسانی رای دهند که سوابق آنها روشن و نشانگر باور دینی و انقلابی آنها باشد.

معاون ارتباطات دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه خاطرنشان کرد: دکتر بهشتی براي معرفی نمایندگان مجلس خبرگان و تدوین قانون اساسی به ویژه اصول مترقی مربوط به ولایت فقیه نقش به سزایی داشت.

وی تصریح کرد: شهید بهشتی خطرناک ترین آفت انقلاب اسلامی یعنی لیبرالیسم و چهره های نفاق را رسوا کرد و پرچمداران آن را به دادگاه عدل الهی کشاند و مفتضح کرد و خود با نوشیدن شهد شربت شهادت به سیدالشهدا انقلاب اسلامی لقب گرفت.

حجت الاسلام شاه حسینی بیان داشت: به گفته امام خمینی (ره) بهشتی یک ملت بود برای ملت عزیز ایران.

وی گفت: شهید بهشتی خطاب به ملت ایران گفته است "رسالت مردم به ویژه مسئولان نظام مقدس اسلامی مقابله با دشمنان انقلاب در عرصه های بین المللی، علمی و صنعتی است".

وی بیان داشت: از نظر دکتر بهشتی تدین مسئولان مکتبی نسبت به اسلام ناب و معمار انقلاب اسلامی یعنی حضرت امام (ره) و تبعیت پذیری از ولایت مطلقه فقیه از ویژگی های مهم مسئولان است.

وی در پایان گفت: به گفته دکتر بهشتی از شاخص های مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی این است که مسلمان، مومن، شیعه دارای فهم و درک وبصیرت لازم باشند.

نوشته شده توسط حسن حسنی در 12:49 | لینک ثابت 3 نظر